default_mobilelogo
default_mobilesplash
MaksEfekt

Kominki - ciepły blask ognia

Ogień był bogiem, światłem, źródłem ciepła, zagrożeniem. Od kiedy został ujarzmiony przez człowieka, przyczynił się do rozwoju cywilizacji, wręcz stoi u jej zarania. Towarzyszy nam od tak dawna, że zdaje się być z nami, ludźmi, od zawsze. Lubimy mieć go blisko siebie, oczywiście w bezpiecznej postaci – świec, pieców, kominków. Mówimy o ognisku domowym i bardzo chętnie grzejemy się w cieple żywego ognia. Jeśli tylko ma się takie możliwości lokalowe i finansowe w domu czy w mieszkaniu pojawia się kominek, prawdziwie ciepłe miejsce.

Kominki mogą być tak różne, jak wnętrza, w których mają się pojawić. Można mieć tradycyjny kominek w stylu angielskim, duże rustykalne palenisko albo minimalistyczne, nowoczesne kominki w stylu zen. Szczególne piękne są kominki z naturalnych materiałów, z kamienia. Możemy je dla państwa zamontować w każdym pomieszczeniu. Oczywistym miejscem dla kominka wydaje się salon, ale nie ma powodów, żeby kominka nie zamontować w sypialni, gabinecie czy w łazience. To ostatnie, choć może wydawać się pewną ekstrawagancją jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Łazienka z kominkiem staje się prawdziwym salonem kąpielowym. Przebywanie w przyjaznym otoczeniu, takim, które buduje dobry, pozytywny nastrój ma wpływ nie tylko na samopoczucie ale i na zdrowie. Kominek w domu buduje komfort, nastrój. Jest źródłem nie tylko fizycznego ciepła, ale i ciepłego nastroju.

Równie istotne jak kwestie estetyki jest znajomość najlepszych rozwiązań technicznych, tak, żeby kominek funkcjonował sprawnie, z właściwym ciągiem i oddając ciepło tylko tam, gdzie powinien. Możemy zaoferować naszym klientom dogłębną znajomość tematu i pełen profesjonalizm zarówno na etapie doradztwa, jak i realizacji konkretnego projektu. Możemy zaproponować konkretne rozwiązania, ponieważ długoletnie doświadczenie i znajomość rynku dają nam w tym zakresie dużą przewagę nad konkurencją. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi, ekonomicznymi i ekologicznymi rozwiązaniami,, Montowane przez nas kominki są zawsze bezpieczne i solidne, dzięki czemu latami służą bez żadnych awarii.